Surplus kalhoty krátké Royal shorts royalsahara

Pohodlné bavlněné kraťasy s delší nohavicí Mnoho funkčních prvků, praktické kapsy a hrubá silná látka dotváří luxusní vzhled těchto kalhot Použitý materiál, dvojité švy a...
1 174 Kč

krátké

• , zakoupeno v ARMYSHOP.CZ

• praktické, líbivé
  • , zakoupeno v SURPLUS.CZ

Téměř 20 let jsem používal výrobky Surplus. Vždy se jednalo o kvalitní a solidní oblečení. Loni jsem si zakoupil krátké kalhoty a ty se na mě během 2 měsíců rozpadly. Zkusil jsem si zakoupit jiné kalhoty ještě jednou letos . Dorazil stejně nekvalitní, špatně ušitý "hadr" vyrobený kdesi v Pákistánu. Kvalita a solidnost se vytratila. Bohužel. Budu hledat jiného výrobce .

Značka
Barva
modrá
Střih
straight fit
Délka šortek
krátké

Pohodlné bavlněné kraťasy s delší nohavicí

Použitý materiál, dvojité švy a zesílení na nejvíce exponovaných místech zajišťují kalhotám pevnost i v extrémních podmínkách.

Celkem 6 kapes různých velikostí se zesílenými švy: 2 hluboké kapsy vpředu je možno uzavřít kovovým zipem 2 velké boční kapsy na stehnech; kryté patkou se zapínáním na dva patenty 2 otevřené zadní kapsy

Součástí je textilní opasek se zapínáním pomocí dvou kovových průvleků. Textilní opasek je ve "Vintage" úpravě (mírné, uměle vytvořené poškození, které se dál nešíří). Kovová očka po obvodu opasku zvyšují pevnost opasku a umožňují zafixovat součásti výstroje.

Na pravé boční kapse logo výrobce.

Poklopec zapínaný zdrhovadlem.

Moderní, lehce "opraný" vzhled (angl. vintage = starý, starodávný) (kalhoty jsou nové, ne použité).

• Materiál: 100 % bavlna
  • Hmotnost: 770 g (vel. L)

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ARMYSHOP.CZ

• praktické, líbivé

• , zakoupeno v SURPLUS.CZ

Velikosti nesouhlasí s velikostní tabulkou.

• , zakoupeno v SURPLUS.CZ

Kalhoty se mi líbí, netrefil jsem velikost tak čekám na výměnu.